Vasarai nežymiai didinama rida

2020-05-26

Nuo birželio 1 dienos kaip įprasta pertvarkome grafikus ir maršrutus į vasarinius. Paprastai vasarai, sumažėjus keleivių, mažindavome ir ridą. Tačiau dabar situacija kitokia: kelionių intensyvumą diktuoja ne tiek kalendorius, kiek epideminio režimo sąlygos. Joms švelnėjant, paskutinėmis savaitėmis keleivių skaičius po truputį auga nuo buvusio dugno. Atsižvelgdami į tai, vasarai šiek tiek, lyginant su šiandiena, didinsime ir bendrąją viešojo transporto ridą.

Ridą didiname šiomis kryptimis ir laikais: į pajūrį, į kai kurias priemiesčio sodų bendrijas; iki vėlesnio vakaro ištęsiame maršrutų darbo laiką. Nutraukiame šaltojo sezono maršrutų kursavimą, grąžiname šiltojo sezono maršrutus.

Naujieji tvarkaraščiai jau yra paskelbti mūsų Tvarkaraščių rubrikoje.

Atidžiai stebime keleivių srautų pokyčius ir prireikus darysime operatyvius grafikų pokyčius, tad rekomenduojame sekti mūsų naujienas.Planuota susisiekimo schema su/per Tauralaukį ( žr. https://www.klaipedatransport.lt/lt/naujienos/nuo-geguzes-25-per-tauralauki-vaziuosime-kitaip-642) įsigalios priklausomai nuo statybininkų parengties pradėti darbus; tikimės – šią savaitę.

Vienas pasikeitimas įsigaliojo jau nuo gegužės 25 dienos: vasarai nutrauktas 5A maršruto kursavimas, jo sąskaita nuo tos pačios dienos dažniau tiek darbo dienomis, tiek savaitgaliais kursuoja 5 autobusas.

Prašome palaukti
Komentarai (2)
Regina
IP: 88.118.162.77
Ar bus sulyginti sodininku srautai aut. Nr.28 ir 34 dar siemet.

Jei klausiate apie reisų skaičių, tai didesnis dėmesys bus skiriamas 34, kuriame planuojame dažninti reisų skaičių, suteikiant daugiau laikų į / iš Šernų / Ketvergių.   

Aleksej
IP: 90.131.43.155
Kada bus N1 marsrutas

Šiais metais N1, dėl karantino ir finansinių pasekmių, nebus paleistas. Vakarinius vėlyvuosius laikus, oficialiai pasibaigus karantinui ir jo apribojimams, planuotume aptarnauti arba pagrindinių maršrutų autobusais, arba visais 3 maršrutinių taksi (M5/6/8) maršrutais.