Užmiestyje atsiskaitykime kortele

Priemiesčio maršrutuose už vienkartinę kelionę galima atsiskaityti ne tik grynaisiais, bet ir pinigais iš elektroninio bilieto kortelės sąskaitos.

Turėdami pinigų kortelėje, prie skaitytuvo žymite e.bilieto kortelę įlipęs/usi ir išlipdama/s. Tokiu būdu iš sąskaitos bus nuskaityta tarifinė kaina tik už tą maršruto atkarpą, kurią realiai važiavote. Šiuo metu taip atsiskaityti jau galima 11A, 11B, 25, 26, 27, 28, 29, 40, 41,ir 42 maršrutuose. Bilieto žymėjimai užtrunka vos sekundės dalį, keleivių įlaipinimas užtrunka kur kas greičiau nei atsiskaitant grynaisiais.

Tokia prisiregistravimo/išsiregistravimo (angl. check-in/check-out) tvarka dėl savo patogumo yra prigijusi visame civilizuotame pasaulyje. Tačiau būtina žinoti, jog, išlipant neišsiregistravus tarpinėje stotelėje, bus nuskaityta kelionės kaina iki pat maršruto galo. Todėl – žymėkite ir antrąjį kartą išlipdami.

KODĖL TAIP YRA PATOGIAU?

  1. Kur kas greičiau trunka keleivių įlaipinimas ir taip sutrumpėja kelionės laikas.
  2. Savo paskyroje matysite visas keliones ir joms išleistą sumą. Tarkim, svarstydami sprendimą pirkti II tarifinės zonos terminuotąjį bilietą, galėsite cento tikslumu palyginti jo kainą su suma, kurią per mėnesį išleidote kelionėms mieste ir priemiestyje.
  3. Taip tiesiog yra paprasčiau ir smagiau J

KĄ DAR REIKĖTŲ ŽINOTI?

 Lengvatų sistema mieste ir priemiestyje skiriasi – ne mes taip sugalvojome, tai Vyriausybės sprendimas. Jeigu turite teisę į lengvatas – pasitikrinkite interneto svetainėje, ar tikrai teisingas lengvatas prisiskyrėte savo paskyroms. Labiausiai skiriasi lengvatos mokiniams.

Prašome palaukti