Atnaujinome aplikaciją eTicket Klaipėda su bilietais maršrutiniams taksi

2020-07-31

Primename keleiviams apie aplikacijos vienkartinius bilietus.

Neturintiems e.bilieto korteles, yra būdas sumokėti už kelionę, naudojantis aplikacija mobiliajame telefone.

Maršrutinio taksi (M5/6/8) bilieto kaina 1.10 eur (perkant pas vairuotoją 1.20 eur).

Autobuso bilieto kaina 0,64 eur (galioja lengvatos), kai tuo tarpu popierinis bilietas kioske ar pas vairuotoją kainuoja 1 eur. 

Telefone galite turėti vienu metu abiejų rūšių, tiek autobuso, tiek maršrutinio taksi bilietus ir naudotis ta transporto rūšimi, kuria pageidaujate..  

Būtina atsisiųsti aplikaciją ir sukurti paskyrą arba pasitikrinti ir atnaujinti turimą versiją:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.klaipeda.app

https://itunes.apple.com/us/app/id1444758099

Trumpa instrukcija kaip bilietą rasti ir nusipirkti:

eticket plakatas

Prašome palaukti
Komentarai (3)
Skirta KKT
IP: 78.60.87.39
Kodėl QR? Padarykite, kaip daro bankai, funkciją taikykite tik telefonams turintiems NFC (Near Field technologiją). Priglaudi telefoną prie skaitytuvo ir nuskaičiuoja. Žinoma, ši funkcija bus pritaikyta ne visiems, bet čia geriausias apsaugos būdas

Malonu, kad domitės. Turime planų ateityje išnaudoti ir NFC galimybes, tačiau pradėjome nuo plačiau naudojamo būdo – QR. Šiuo metodu gali pasinaudoti daugiau vartotojų.

Stanislovas
IP: 158.169.40.8
Ar galima bilietus pirkti 2 ir 3 zonoms, ne tik 1?

Antroje bei trečioje zonose vienkartinių QR bilietų aplikacijoje neturime, nes būtų tiesiog per daug variantų.  Tačiau vienkartinėms kelionėms rekomenduojame išbandyti „Prisiregistravimo/išsiregistravimo sistemą su e-kortele ir joje įkeltais pinigais. Tokiu atveju nereikės pirkti bilieto iš vairuotojo, o e-piniginės likutį kortelėje galėsite pildyti tiek per aplikaciją, tiek internetu prie kompiuterio, tiek ir įprastuose platinimo taškuose (narvesen, prekybos centrai ir pan.) Plačiau skaitykite čia:

https://www.klaipedatransport.lt/lt/uzmiestyje-atsiskaitykime-kortele-108?fbclid=IwAR3gF78avxGr57R02pOXjrwM80DpxYfquT2-sSOK5TqE4vS3rYUfBMf5bvw